KANCELARIA ADWOKACKA
adwokat Krystian Dulewicz
Strona głównaKontakt

Strona główna

Witam serdecznie na stronie mojej Kancelarii. 

Jestem adwokatem z wieloletnim doświadczeniem, które zdobyłem zarówno w czasie  odbywania aplikacji sądowej przy Sądzie Okręgowym w Szczecinie i pracy w Sądzie, jak również w czasie współpracy w ramach kancelarii radcowskich, jak i jako tzw. in house lawyer w działach prawnych przedsiębiorstw, uczelni wyższych i Zakładów Opieki Zdrowotnej. Dzięki uzyskanym kwalifikacjom stworzona przeze mnie Kancelaria adwokacka może świadczyć pomoc prawną w każdej dziedzinie prawa, w tym m.in. w sprawach karnych, cywilnych, rodzinnych i gospodarczych. Zajmuję się także windykacją należności. Ściśle współpracuję z kancelariami komorniczymi w całej Polsce oraz z kancelariami notarialnymi, tak aby każdemu z Państwa zapewnić najwyższy stopień pewności i opieki.                                        


Posiadam doświadczenie oraz praktykę zarówno w sprawach karnych, jak i w pracy z podmiotami gospodarczymi. Nie jest mi obca istota biznesu, a do potrzeb każdego klienta podchodzę indywidualnie. Klienci korzystający  z usług mojej Kancelarii doceniają moje zaangażowanie, jak również uczciwość i odpowiedzialność.  Każdy z Klientów jest na bieżąco informowany o stanie swojej sprawy. Wspólnie z Państwem określam cel jaki zamierzamy osiągnąć, a następnie przedstawiam możliwe rozwiązania, zagrożenia i korzyści.    

 W ramach działalności Kancelaria zajmuje się:
  • sporządzaniem opinii prawnych,
  • przygotowywaniem projektów umów sprzedaży, pożyczki, umów o roboty budowlane, umów najmu i dzierżawy itp.
  • negocjowaniem kontraktów;
  • prowadzeniem stałej i kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, w tym w szczególności tworzeniem spółek, ich łączeniem, czy też tworzeniem konsorcjów;
  • prowadzeniem spraw sądowych z zakresu prawa karnego,
  • prowadzeniem spraw sądowych z zakresu prawa gospodarczego,
  • prowadzeniem spraw sądowych z zakresu prawa cywilnego i prawa pracy.
  • prowadzeniem spraw sądowych z zakresu prawa rodzinnego i spadkowego
 
Zapraszam do skorzystania z usług mojej Kancelarii.

adwokat Krystian Dulewicz